Linkd dba o Twoje bezpieczeństwo.
Ktoś chce cię odesłać do lokalizacji:

https://naszademokracja.pl/petitions/stop-wycince-w-starym-gaju?bucket=&source=facebook-share-button&time=1610186550&utm_campaign=&utm_source=facebook&share=29a8174a-b987-42b6-ad1f-528e3158b823&fbclid=IwAR2EzQXg1z3PY3lzQxAidjMxgnqmk1hKCWLND1Oasn0CEpa249OpkQHUIMg


Pamiętaj aby klikać tylko w linki znajdujące się na wiarygodnych i zaufanych stronach.
Przechodzisz na własną odpowiedzialność.

Dlaczego linkd?

linkd to narzędzie umożliwiające skrócenie adresów internetowych co ułatwia dzielenie się linkami w prostszy i fajniejszy sposób :)

Linkuj dosłownie wszystko

Nie ważne czy chcesz utworzyć skrót do ulubionego artykułu zdjęcia czy filmu. Mechanizm sprawdzi czy link jest poprawny a potem wygeneruje skrót, to wszystko!

Na tablet i telefon

Chcesz kontynuować surfowanie na komórce? Teraz to będzie banalnie proste, użyj aplikacji, która po zeskanowaniu kodu QR odeśle cię tam gdzie trzeba.

Anonimowość

W przeciwieństwie do podobnych narzędzi dostępnych w internecie, linkd nie wymaga rejestracji ani też nie analizuje użytkowania linków. Gwarancja pełnej prywatności.

Używaj gdzie chcesz

Nie ważne czy użyjesz linkd w mediach społecznościowych, w e-mailu czy na swojej stronie internetowej. Linkd poradzi sobie w każdej sytuacji.

© 2016 - 2022 •