Linkd dba o Twoje bezpieczeństwo.
Ktoś chce cię odesłać do lokalizacji:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&ved=2ahUKEwj-nvrRhLbqAhULFpoKHRviC9AQFjAAegQIBRAB&url=https%3A%2F%2Fjournals.viamedica.pl%2Fadvances_in_respiratory_medicine%2Farticle%2Fdownload%2F27927%2F22741&usg=AOvVaw0DYMzrSOiN0jUDRvhowj8S


Pamiętaj aby klikać tylko w linki znajdujące się na wiarygodnych i zaufanych stronach.
Przechodzisz na własną odpowiedzialność.

Dlaczego linkd?

linkd to narzędzie umożliwiające skrócenie adresów internetowych co ułatwia dzielenie się linkami w prostszy i fajniejszy sposób :)

Linkuj dosłownie wszystko

Nie ważne czy chcesz utworzyć skrót do ulubionego artykułu zdjęcia czy filmu. Mechanizm sprawdzi czy link jest poprawny a potem wygeneruje skrót, to wszystko!

Na tablet i telefon

Chcesz kontynuować surfowanie na komórce? Teraz to będzie banalnie proste, użyj aplikacji, która po zeskanowaniu kodu QR odeśle cię tam gdzie trzeba.

Anonimowość

W przeciwieństwie do podobnych narzędzi dostępnych w internecie, linkd nie wymaga rejestracji ani też nie analizuje użytkowania linków. Gwarancja pełnej prywatności.

Używaj gdzie chcesz

Nie ważne czy użyjesz linkd w mediach społecznościowych, w e-mailu czy na swojej stronie internetowej. Linkd poradzi sobie w każdej sytuacji.

© 2016 - 2020 •